Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

23-02-2018

Powiat Lubelski wraz z Gminą Konopnica i Stowarzyszeniem Pracowni Twórczych Działań zaprasza mieszkańców powiatu lubelskiego do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.

Podpisane prace dostarczyć należy do dnia 14 marca do Ośrodka Działań Twórczych Gminy Konopnica w Radawczyku Drugim (czynny w poniedziałek, wtorek, środę w godz. 13.00-19.00).

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi dnia 17 marca o godz. 17.00 w Ośrodku Działań Twórczych Gminy Konopnica w Radawczyku Drugim.

Przewidziane są po 3 nagrody rzeczowe w kategorii dorośli i dzieci. Konkursowi towarzyszyć będą również warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają tradycyjne palmy, wielkanocne ozdoby z siana oraz świąteczne scrapbookingowe kartki.

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona. Obowiązują zapisy sms pod numerem telefonu 605879972 z podaniem nazwiska i dopiskiem "powiat".

Zadanie realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Lubelskiego i Gminy Konopnica.

Konkurs na ozdobę wielkanocną 2018