Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Za nami ostatnia sesja Rady Powiatu w Lublinie

14-11-2014

12 listopada br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie odbyła się ostatnia w IV kadencji sesja Rady Powiatu w Lublinie. Oprócz stałego porządku obrad, radni podsumowali dokonania minionych czterech lat, a starosta Paweł Pikula i przewodniczący rady Sławomir Zygo wręczyli samorządowcom, naczelnikom wydziałów starostwa i kierownikom jednostek tradycyjne podziękowania za pracę na rzecz powiatu.

PODSUMOWANIE IV KADENCJI RADY POWIATU W LUBLINIE

Ważnym elementem sesji było również wręczenie nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz wybitne osiągnięcia w działalności sportowej oraz nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody w wysokości 1500, -brutto za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymały:

Jadwiga Flisiak - pracownik Filii Bibliotecznej w Bogucinie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Bronisława Pietraka w Garbowie;

Barbara Cywińska - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie;

oraz Magdalena Bujak – jest instruktorem tańca Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach.

 

Nagrody Paniom Barbarze Cywińskiej i Jadwidze Flisiak zostały wręczone podczas obchodów Powiatowego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Podczas sesji nagrodę odebrała Pani Magdalena Bujak.

 

NAGRODY ZA OSIĄGNIĘTE WYNIKI SPORTOWE ORAZ WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ OTRZYMALI: Michał Pyszniak, Bartosz Pyszniak, Iwona Podkościelna, Marcin Polak, Marlena Polakowska, Rafał Siek, kobieca drużyna w przeciąganiu liny z Gminy Zakrzew oraz Antoni Kawałek.

Czytaj więcej...

 

Powrót