Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

04-11-2019

LGD „Kraina wokół Lublina" na mocy umowy zawartej z Agencją Rozwoju Regionalnego „MARR" S.A. w Mielcu prowadzi Placówkę (Punkt Obsługi Klienta), która obsługiwać będzie podmioty zainteresowane uzyskaniem pożyczki unijnej.

W ramach produktu „Pożyczka mała oraz Pożyczka duża" finansowane będą inwestycje realizowane na terenie województwa lubelskiego polegające na wsparciu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (posiadających siedzibę lub oddział albo główne miejsce wykonywania działalności gospodarczej na terenie województwa lubelskiego).
 
W biurze LGD „Kraina wokół Lublina” można uzyskać informacje związane z udzielaniem oraz obsługą pożyczek oraz złożyć dokumenty wiązane z rozliczaniem pożyczek i otrzymać pomoc w ich wypełnieniu.
 
Zapraszamy również na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 13 listopada br. o godz. 10.30 w biurze LGD „Kraina wokół Lublina” ul. Narutowicza 37/5 w Lublinie dotyczące zasad uzyskania i rozliczania „Pożyczki małej oraz Pożyczki dużej”.
 
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zapisy telefoniczne tel. 81 532 30 65 lub 81 534 45 28.
 
Szczegółowe warunki udzielania wsparcia oraz wniosek o udzielenie pożyczki wraz z załącznikami zamieszczone są na stronie www.krainawokollublina.pl (zakładka „pożyczki”) oraz http://www.marr.com.pl/
 
 
pożyczka mała i pożyczka duża
 
loga
 
Powrót