Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wolontariat w Grecji

09-08-2013

Europejskie Forum Młodzieży poszukuje dwóch pozytywnych, silnie zmotywowanych i otwartych na nowe doświadczenia osób, które wezmą udział w 6-miesięcznym wolontariacie w organizacji „TES-HIENET Technology, Education and Sport” na wyspie Chios w Grecji.

Od kandydatów nie wymaga się wiele oprócz zamiłowania do pracy z komputerami i gotowości do pracy z dziećmi, ponieważ projekt dotyczy tych dwóch obszarów działań.

 Europejskie Forum Młodzieży jest pozarządową organizacją, zajmującą się, między innymi, wolontariatem europejskim w ramach Programu „ Młodzież w działaniu” współfinansowanego przez Komisję Europejską, angażowaniem młodzieży w życie polityczne i społeczne regionu i kraju, organizowaniem obozów szkoleniowych „EuroWeek – Szkoła Liderów” dedykowanych dzieciom i młodzieży z terenów całej Polski.

Projekt rozpocznie się we wrześniu 2013 r. i potrwa do marca 2014 r.

Każdy wolontariusz wyjeżdżający na projekt w ramach Programu „Młodzież w działaniu” ma zagwarantowane wyżywienie, zakwaterowanie, drobne kieszonkowe i ubezpieczenie. Zgodnie z zasadami, ustanowionymi przez Komisję Europejską wolontariusz partycypuje w 10% podróży międzynarodowej (pozostałe 90% jest pokrywane przez Program).

Więcej informacji można uzyskać od numerem telefonu Fundacji - 74 811 13 99.

Strona internetowa Fundacji: www.efm.org.pl/

Powrót