Ważna informacja od Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie

18-03-2020

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie informuje, iż w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, DO ODWOŁANIA wprowadza ograniczenia w wykonywaniu zadań z zakresu orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności, polegające na działalności w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

W związku z tym prośby o przesyłanie kart parkingowych i legitymacji osoób niepełnosprawnych należy wnieść do Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie wyłącznie:

-listownie (ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin)
-na adres poczty elektronicznej: pcpr@powiat.lublin.pl

Treść całego komunikatu tutaj:

Ogłoszenie Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności [plik: .jpg, 383 KB]