Ważna informacja dotycząca ograniczenia osobistych wizyt w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

12-03-2020

W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, zwracam się z prośbą o czasowe ograniczenie osobistych wizyt w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zorganizowania porad za pomocą środków porozumiewania się na odległość (porady telefoniczne) lub umówienia wizyty w terminie późniejszym - po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu 81 52 86 714.

Wszelkie bieżące informacje na temat funkcjonowania porad nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Lubelskiego będą zamieszczane na stronie www.powiat.lublin.pl w zakładce „Nieodpłatna pomoc prawna”.

Starosta Lubelski

Zdzisław Antoń