Lista uczniów, którym zostało przyznane „Stypendium Starosty Lubelskiego” na II semestr roku szkolnego 2011/2012 za wyniki w nauce.
1. Paweł Gruszczyk uczeń klasy III Gimnazjum w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli,
2. Aleksandra Izabela Wielgus uczennica klasy III a Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,
3. Wioleta Wiśniewska uczennica klasy III dl Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach,
4. Piotr Gozdal uczeń klasy III b Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,
5. Mateusz Drozda uczeń klasy III Technikum w Zespole Szkół w Niedrzwicy Dużej,
6. Natalia Jeżewska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach,
7. Aleksandra Jaskółka uczennica klasy IV Technikum Pszczelarskiego w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli,
8. Tomasz Maj uczeń klasy IV Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie,
9. Kacper Ładziak uczeń klasy II Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach,
10. Iwona Siwiec uczennica klasy III at Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach.
Lista uczniów, którym zostało przyznane „Stypendium Starosty Lubelskiego” na II semestr roku szkolnego 2011/2012 za osiągnięcia sportowe.
1. Karol Błaziński uczeń klasy III Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bystrzycy- klasa mistrzowska,
2. Sebastian Bartoszek uczeń klasy III Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bystrzycy- klasa mistrzowska,
3. Bartłomiej Stanisławek uczeń klasy II ab Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach – II klasa sportowa,
4. Paweł Jośko uczeń klasy II Technikum Mechanicznego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach – II klasa sportowa,
5. Paweł Kozieł uczeń klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli - II klasa sportowa,
6. Marlena Polakowska uczennica klasy I Technikum w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach – I klasa sportowa,
7. Mateusz Mazur uczeń klasy IV Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach – II klasa sportowa,
8. Krystian Piłat uczeń klasy III Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach – II klasa sportowa,
9. Grzegorz Matraszek uczeń klasy III Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach – II klasa sportowa.
Lista uczniów, którym zostało przyznane „Stypendium Starosty Lubelskiego” na II semestr roku szkolnego 2011/2012 za wyniki w nauce.
1. Paweł Gruszczyk uczeń klasy III Gimnazjum w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli,
2. Aleksandra Izabela Wielgus uczennica klasy III a Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,
3. Wioleta Wiśniewska uczennica klasy III dl Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach,
4. Piotr Gozdal uczeń klasy III b Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,
5. Mateusz Drozda uczeń klasy III Technikum w Zespole Szkół w Niedrzwicy Dużej,
6. Natalia Jeżewska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach,
7. Aleksandra Jaskółka uczennica klasy IV Technikum Pszczelarskiego w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli,
8. Tomasz Maj uczeń klasy IV Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie,
9. Kacper Ładziak uczeń klasy II Technikum Samochodowego w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach,
Lista uczniów, którym zostało przyznane „Stypendium Starosty Lubelskiego” na II semestr roku szkolnego 2011/2012 za wyniki w nauce.
10. Iwona Siwiec uczennica klasy III at Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach.
Lista uczniów, którym zostało przyznane „Stypendium Starosty Lubelskiego” na II semestr roku szkolnego 2011/2012 za wyniki w nauce.
10. Iwona Siwiec uczennica klasy III at Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach.
10. Iwona Siwiec uczennica klasy III at Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach.