Aktualności

Zdjęcie Artykułu

VIII Festyn Rodzinny w Załuczu za nami

04-06-2019

Słońce, radość i dobra zabawa- w cudownej atmosferze w dniu 1 czerwca odbył się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Załuczu kolejny już festyn rodzinny.

Projekt współfinansowany przez Gminę Niedrzwica Duża od lat cieszy się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród uczniów naszej szkoły, okolicznych mieszkańców, naszych absolwentów i przyszłych uczniów.
 
Na naszą uroczystość przybyło wielu znamienitych gości: Starosta Lubelski- Pan Zdzisław Antoń, Członek Zarządu Powiatu Lubelskiego- Pan Zbigniew Bernat, Wójt Gminy Niedrzwica Duża- Pan Ryszard Golec, Przewodniczący Rady Gminy Niedrzwica Duża- Pan Rafał Dziekanowski wieloletni przyjaciele Ośrodka- Ksiądz Prałat Jan Kiełbasa oraz Ksiadz Kanonik Marek Hawrylak . Wraz z życzeniam z okazji obchodzonego w dniu pierwszego czerwca Dnia Dziecka, nasi goście obdarowali wszystkie dzieci słodyczami.
 
Na uczestników naszego festynu czekało wiele atrakcji: oglądanie występów uczniów naszej szkoły, przejażdżki konne, skoki na trampolinie,udział w ciekawych konkurencjach sportowych, przejażdżki motocyklem, możliwość obejrzenia wozów strażackich, Dla fanów motoryzacji przygotowany został model samochodu citroen, którym można się było przejechać. Malowanie twarzy, paznokci, zajęcia plastyczne, puszczanie baniek mydlanych, kwiaty z baloników, ciekawe zajęcia plastyczne i ogromne dmuchane zamki, to kolejne atrakcje, z których mogli skorzystać uczestnicy festynu. Bardzo dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, gdzie można było wylosować atrakcyjną nagrodę. Całości towarzyszyła dobra muzyka oraz smaczny poczęstunek.
 
Z pozdrowieniami, Stowarzyszemie na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski w Załuczu „Daszek“
Powrót