VI sesja Rady Powiatu w Lublinie V kadencji

21-02-2015

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 lutego 2015 r. (czwartek) o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie odbędzie się VI sesja Rady Powiatu w Lublinie V kadencji. Poniżej porządek obrad.

PORZĄDEK OBRAD:
  1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Planu Pracy Rady Powiatu w Lublinie na 2015 rok.
  7. Podjęcie uchwały  w sprawie zatwierdzenia Planów Pracy Komisji Rady Powiatu w Lublinie na 2015 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmian w Statucie Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2015.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lubelskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia nabycia prawa do dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2014 r. przez Starostę Lubelskiego.
  12. Prezentacja dotycząca „Systemu nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego w Polsce” (projekt realizowany w partnerstwie z Departamentem Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej).
  13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Sprawy bieżące.
  16. Zamknięcie sesji.