V Powiatowe Biegi Uliczne "Biegaj z nami" już w niedzielę

30-09-2015

38 sztafet szkolnych i 6 sztafet samorządowych zapowiedziało udział w V Powiatowych Biegach Ulicznych „Biegaj z nami”, które odbędą się w niedzielę 4 października na nowo wyremontowanym odcinku drogi Walentynów – Pamięcin – Pustelnik w gminie Krzczonów.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zgłosiło się 11 sztafet (6 męskich i 5 żeńskich), gimnazja zaś będzie reprezentować 12 sztafet chłopców i 15 sztafet dziewcząt. Oprócz uczniów na trasę wybiegną także samorządowcy. Swój udział zgłosiło 6 drużyn reprezentujących: Urząd Gminy Bełżyce, Urząd Gminy Głusk, Urząd Gminy Zakrzew, Urząd Gminy Krzczonów, Starostwo Powiatowe w Lublinie oraz Urząd Miasta Lublin jako goście.

W ramach V Powiatowych Biegów Ulicznych odbędzie się też bieg główny na dystansie 2,5 km. Chęć uczestnictwa w biegu będzie można zgłosić na miejscu, w punkcie informacyjnym usytuowanym przy szkole podstawowej w Krzczonowie (meta biegu).

plakat biegi