Uczniowie z SOSW w Bystrzycy wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szkoła marzeń”

25-05-2015

Dnia 22 maja 2015 roku w Sejmie odbył się finał konkursu „Szkoła marzeń”, zorganizowany przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci. Do konkursu przystąpiło ośmiu uczniów z SOSW w Bystrzycy, w tym pięciu z nich zdobyło wyróżnienie.

Podczas uroczystości finalistów powitał wicemarszałek Jan Wyrowiński, natomiast dyplomy laureatom wręczył senator Henryk Cioch. Uczniowie wyróżnieni to: Weronika Fus, Łukasz Fus, Łukasz Mróz, Marzena Skrzypek i Dariusz Skrzypek. Uczennica Weronika Fus otrzymała dodatkowe wyróżnienie, za co została nagrodzona aparatem fotograficznym. Prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli: p. Bożeny Szyszko, p. Katarzyny Lisowskiej i p. Zofii Migryt.

Sukces uczniów powiatowej placówki jest wielkim wyróżnieniem, a pierwsza wizyta w Sejmie i Senacie zaszczytem i niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz TUTAJ