Tomaszów Lubelski wygrywa XVIII Wojewódzkie Igrzyska LZS

04-08-2017

Reprezentacja Powiatu Lubelskiego, rywalizowała o puchary i medale w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach LZS, które w minioną niedzielę odbyły się w Krasnobrodzie. Fantastyczna zabawa przy wspaniałej pogodzie, mnóstwo uśmiechów, radości ale i duża rywalizacja w wielu konkurencjach przez blisko 8 godzin gościła na boiskach klubu Igros Krasnobród. W rywalizacji powiatowej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy i zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego, którzy zdobyli wspólnie 845,5 punktów. Wyprzedzili reprezentantów powiatu Zamojskiego 540 pkt, a na trzecim miejscu klasyfikacji powiatowej uplasowali się przedstawiciele Chełmskiego 402 pkt. W rywalizacji gmin na pierwszym miejscu Tyszowce (Tomaszów Lubelski) 242 pkt, druga lokata dla Rachań (Tomaszów Lubelski) 214 pkt, trzecie miejsce dla Wierzbicy (Chełm) 172 pkt.