Szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych

26-04-2019

W dniu 24 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 w dużej sali konferencyjnej (parter) w budynku Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9 odbyło się bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych zorganizowane przez Panią Martę Krzyżak – Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych oraz Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Obsługę organizacyjną szkolenia zapewnił Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych, a wykład przeprowadziła Pani Marzena Skoczylas. W szkoleniu wzięło udział 76 osób - Naczelnicy, Zastępcy Naczelników i Pracownicy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz Kierownicy i Pracownicy jednostek organizacyjnych, w tym placówek oświatowych. Na zakończenie Pani Marta Krzyżak wręczyła wszystkim uczestnikom stosowne zaświadczenia i podziękowała za udział w szkoleniu.

Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych