Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Strzelanie w Bychawie

21-05-2012

Zawodnicy z Bychawy i zespół z Poniatowej wygrali Otwarte Zawody w Strzelectwie Sportowym w Bychawie. W niedzielę 20 maja o Puchary Starosty Lubelskiego walczyło prawie 40 strzelców w wieku od 11 do 72 lat.

Wśród juniorów wszystkie miejsca na podium zajęli gospodarze z Bychawy. Wygrał Mateusz Flis, druga była Julia Młynek, a trzecie miejsce zajął Kacper Dunaj. Najskuteczniejszym dorosłym uczestnikiem zawodów był Piotr Hordyjewicz, również z Bychawy. Na drugim stopniu podium stanął Michał Rosiński z Poniatowej, a trzecie miejsce zajął Jarosław Pawłowski z Bychawy.

W rywalizacji drużynowej wygrał „Snajper” Poniatowa, drugą lokatę zajął zespół LTSSiA Lublin, a trzecie KŻR LOK Bychawa.

Juniorzy do lat 16 strzelali z kbks-u i pistoletu MCM, natomiast starsi mieli do dyspozycji „kałasznikowa”, czyli kbk ak oraz pistolet CZ. Wśród młodszych strzelców zwycięzca uzyskał 152 punkty, a dorosły triumfator zawodów zanotował na swoim koncie 187 punktów.

Puchary dla najlepszych strzelców wręczał ich fundator starosta lubelski Paweł Pikula.