Sprawy załatwiamy normalnie

30-06-2016

Szanowni klienci ! Z góry przepraszamy za utrudnienia spowodowane trwającymi robotami budowlanymi w budynku Starostwa Powiatowego w Lublinie. Wynikają one z obowiązku dostosowania obiektu do wymagań przeciwpożarowych.

Do tej pory urząd mimo tego, że jest budynkiem użyteczności publicznej nie posiadał żadnych zabezpieczeń, dlatego polepszenie warunków bezpieczeństwa zarówno dla pracowników jak i wszystkich osób załatwiających w nim swoje sprawy stało się koniecznością. Zakończenie prac jest przewidywane w pierwszym kwartale przyszłego roku. Największy zakres prac obejmie budynek główny, ale nie ominie również oficyn bocznych, choć tam będzie prowadzony w dużo mniejszym zakresie.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby prowadzone roboty budowlane nie miały wpływu na jakość załatwianych spraw.