Siatkarski Turniej Przyjaźni

06-04-2017

Hala w Bełżycach będzie w najbliższy weekend areną zmagań uczestników siatkarskiego Turnieju Przyjaźni. W zawodach, które rozpoczną się o 9.00 w bełżyckim centrum kultury i sportu, zmierzą się amatorskie drużyny z powiatu lubelskiego i reprezentacje jego zagranicznych partnerów.

Udział w turnieju zapowiedziały ekipy z rejonów Korzec i Pustomyty na Ukrainie, które już dwukrotnie wygrywały siatkarskie mistrzostwa i tym razem także deklarują, że jadą po główne trofeum.
Plany zagranicznym reprezentacjom chcą pokrzyżować zwycięzcy tegorocznych Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego z "Granitu" Bychawa, a także gospodarze z KS CKFiS Bełżyce oraz KS Garbów i reprezentacja Powiatu Lubelskiego.
Poprzednie Turnieje Przyjaźni cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców siatkówki, dlatego organizatorzy zmagań liczą na wysoką frekwencję i aktywny doping również w tym roku.