Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Samorządowe Forum Województwa Lubelskiego

03-04-2019

Rozpoczęły się przygotowania do „Samorządowego Forum Województwa Lubelskiego”, które odbędzie się 23 maja 2019 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W konferencji prasowej zapowiadającej to wydarzenie, która odbyła się 1 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, uczestniczyli Poseł Elżbieta Kruk, Marszałek Jarosław Stawiarski i Starosta Lubelski Zdzisław Antoń.
 
„Samorządowe Forum Województwa Lubelskiego” będzie poświęcone 20-leciu funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz 15-leciu członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Na forum zaproszeni zostaną przedstawiciele samorządów, marszałkowie i starostwie pełniący te funkcje w ostatnim 20-leciu, wójtowie, burmistrzowie i prezydenci obecnej kadencji, a także przedstawiciele środowisk naukowych i gospodarczych.
 
W programie forum m.in. Msza św. w Archikatedrze Lubelskiej w intencji pracowników samorządowych, trzy panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i gości, uroczyste wręczenie okolicznościowych dyplomów oraz koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej i zaproszonych Solistów.
Powrót