Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Przesłuchania do koncertu za nami

09-03-2015

W dniu kobiet Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej (GOKSiR) był organizatorem ciekawej lokalnej inicjatywy pn. „Przesłuchanie do koncertu”. Program imprezy obfitował we współczesne jak i starsze przeboje muzyczne z oprawą konferansjerską inspirowaną klasyką polskiego kabaretu („Dudek”, „Kabaret Starszych Panów”, „Kabaret Olgi Lipińskiej”) oraz kina komediowego.

Podstawowym plusem imprezy było aktywne zaangażowanie lokalnej społeczności. Osoby, które na co dzień nie zajmują się muzyką (uczniowie, emeryci, nauczyciele, urzędnicy, przedsiębiorcy) - pod pieczą GOKSiR - pracowali nad aranżacją, oprawą muzyczną , scenografią, konferansjerką, a efekty tej pracy, zgromadzona publiczność mogła podziwiać 8 marca... Nie ma wątpliwości, że artyści i organizatorzy spisali się na medal, czego najlepszym dowodem były owacje na stojąco blisko 300-tu zebranych widzów.

Koncert odbył się pod patronatem: Starosty Lubelskiego Pawła Pikuli, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Radia Lublin oraz Radia eR.

Powrót