PreCavaliada już za nami...

19-02-2015

Za nami III edycja Regionalnych Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody PreCavaliada. Impreza zorganizowana przez Lubelski Związek Jeździecki odbyła się w niedzielę 15 lutego.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 122 zawodników i 177 koni, w tym 6 przedstawicielek Szkolnego Klubu Jeździeckiego APIS Pszczela Wola. Oprócz 6 konkursów w skokach przez przeszkody, odbyły się również – po raz pierwszy 4 konkursy ujeżdżania w klasach N, C, CC, CS – w ramach formuły TOP 15 LZJ.

W gronie patronów honorowych i fundatorów nagród znalazł się Paweł Pikula Starosta Lubelski.

Jednak to nie koniec atrakcji dla wielbicieli tego sportu. Już dzisiaj na terenie Targów Lubelskich rozpoczęły się międzynarodowe zawody jeździeckie CAVALIADA LUBLIN, będące częścią cyklu CAVALIADA TOUR. Zawody potrwają do niedzieli 22 lutego.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z PreCavaliady.