Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Pożegnanie emerytki

16-01-2018

W dniu 12 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie odbyło się spotkanie z okazji przejścia na emeryturę Pani Anny Komadowskiej-Hordyjewskiej, wieloletniego pracownika naszego Urzędu. Był tort, kwiaty i serdeczne życzenia.

Podczas uroczystości pożegnalnej padło wiele ciepłych słów. Starosta Lubelski Paweł Pikula podziękował Pani Ani za sumienną pracę na rzecz powiatu i jego mieszkańców. Następnie każdy z obecnych osobiście składał najserdeczniejsze życzenia. Pani Ania z wyraźnym wzruszeniem przyjmowała wyrazy życzliwości ze strony współpracowników oraz dzieliła się miłymi wspomnieniami z okresu swojej pracy zawodowej.
 
W Starostwie Powiatowym w Lublinie pracowała od początku jego istnienia w 1999 roku, kiedy to została przeniesiona z Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Przez cały okres swojej pracy zajmowała stanowiska kierownicze w kilku wydziałach, rozpoczynając od Wydziału Edukacji, Ochrony Zdrowia i Kultury, przez Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem (w 2002 roku przemianowany na Wydział Inwestycji i Funduszy Pomocowych), na Wydziale Organizacyjnym skończywszy. W ostatnim czasie pełniła funkcję Kierownika Biura Rady i Zarządu Powiatu w Lublinie.
 
Została odznaczona przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę w administracji publicznej.
 
Dziękując za długoletnią współpracę, w imieniu wszystkich pracowników Urzędu życzymy Pani Ani spokojnej emerytury w gronie najbliższych, optymizmu i pomyślności w realizacji planów i zamierzeń. Niech dobre zdrowie pozwoli jej na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań w zasłużonym czasie wolnym od pracy zawodowej.
Powrót