Powiatowe Biegi Uliczne - Fotorelacja

23-09-2014

W niedzielę 21 września na trasie Moszenki-Bogucin (odcinek drogi modernizowany w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych) po raz IV odbyły się Powiatowe Biegi Uliczne „Biegaj z nami”.

Rywalizacja, którą rozpoczął symbolicznym wystrzałem Starosta Lubelski Paweł Pikula, odbywała się w trzech kategoriach. W pierwszej, sztafecie 5 x 700 metrów, wzięli udział chłopcy i dziewczęta z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W drugiej, na takich samych zasadach, wystartowali samorządowcy, natomiast trzecią grupę stanowiły zawodniczki i zawodnicy w wieku co najmniej 16 lat, którzy rywalizowali w biegu otwartym na dystansie 3,5 kilometra.

Nagrody zwycięzcom wręczali Starosta Lubelski Paweł Pikula, Wicestarosta Robert Wójcik, Członek Zarządu Dariusz Gajo oraz Wójt Gminy Jastków Zbigniew Samoń i Wójt Gminy Garbów Kazimierz Firlej.

Nagrody dla zwycięzców IV Powiatowych Biegów Ulicznych ufundowali: Powiat Lubelski, Gmina Jastków oraz Gmina Garbów.

Dziękujemy również sponsorom, bez których nasze zawody nie miałyby takiej oprawy i tylu nagród rzeczowych.

• Lokalnej Grupie Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina”,
  • Firmie SIGMA S.A. z siedzibą w miejscowości Barak, gm. Jastków,
  • Restauracji – Wotel – Bistro „Podolanka” z Bogucina,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Niemcach, Oddział w Garbowie,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Cycowie.

Gratulujemy Zwycięzcom i zapraszamy do udziału za rok !!!