Porządek obrad XLIV sesji Rady Powiatu w Lublinie

04-06-2014

w dniu 11 czerwca 2014 r. (godz. 13:00 )

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2013 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu w Lublinie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wykonanie robót budowlanych w budynku Domu Dziecka „Nowy Dom” w Przybysławicach oraz Centrum Administracyjnego Domu Dziecka w Przybysławicach posadowionym na działce nr 241 położonej w miejscowości Przybysławice gm. Garbów.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXIX/358/2014 Rady Powiatu w Lublinie z dnia 5 lutego 2014 r. w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXIX/359/2014 Rady Powiatu w Lublinie z dnia 5 lutego 2014 r. w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Bychawie.
  11. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  12. Wnioski i oświadczenia radnych.
  13. Sprawy bieżące.
  14. Zamknięcie sesji.