Podsumowanie projektu „Mobilna Bystrzyca”

14-03-2018

Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy mogą się już cieszyć nowym samochodem marki Opel Vivaro dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Samochód przekazany 7 marca podczas uroczystego podsumowania projektu „Mobilna Bystrzyca” został zakupiony przez Powiat Lubelski dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W uroczystości wzięli udział Starosta Lubelski Paweł Pikula, Członek Zarządu Powiatu Lubelskiego Dariusz Gajo, Naczelnik Wydziału Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lublinie Beata Janiszewska-Brudzisz, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie Aneta Łońska, kierownik działu ds. osób niepełnosprawnych PCPR w Lublinie Stanisław Bury i proboszcz parafii w Bystrzycy ks. kan. Krzysztof Marzycki.