Plebiscyt Osobowość Roku 2019

16-01-2020

Z przyjemnością informujemy, że dwóch pracowników Starostwa Powiatowego w Lublinie znalazło się wśród nominowanych w Plebiscycie Osobowość Roku 2019 organizowanym przez Kurier Lubelski.

Pani Marta Krzyżak otrzymała nominację w kategorii Działalność społeczna i charytatywna za „wkład w życie lokalnej społeczności, (…) w szczególności za zorganizowanie na terenie starostwa zbiórki darów w ramach akcji charytatywnej Paczka na Wołyń”.

Pani Grażyna Gwiazda uzyskała nominację w kategorii Działalność społeczna i charytatywna za „wkład w życie lokalnej społeczności, (…) w szczególności za wieloletnie działanie na rzecz pomocy osobom bezrobotnym na terenie powiatu lubelskiego”.

Zachęcamy do oddawania głosów i śledzenia wyników plebiscytu pod adresem: www.kurierlubelski.pl/osobowosc.