Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Patrycja Powroźnik i Rafał Siek najlepszymi zawodnikami Pucharu Starosty Lubelskiego

10-04-2019

W sobotę i niedzielę w Piotrowicach 26 dziewcząt i 86 chłopców rywalizowało w kolejnym Pucharze Starosty Lubelskiego i Memoriale Wacława Czuraka w podnoszeniu ciężarów.

Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką Powiatu Lubelskiego została Patrycja Powroźnik z GULKS Niemce, która starując w kategorii wagowej do 64 kg, uzyskała w dwuboju 154 kg (68-86) 207,6 pkt. Sinclaira. Druga była Marlena Polakowska z GLKS ,,POM-ISKRA’’ Piotrowice, która w kategorii do 55 kg uzyskała w dwuboju 134 kg (64-70) 199 pkt. Sinclaira.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Rafał Siek z GLKS ,,POM-ISKRA’’ Piotrowice, który w kategorii 81 kg uzyskał 263 kg (118-145) 317,3 pkt. Sinclaira. Drugi był Patryk Dziuba z GULKS Niemce, który w kategrii 96 kg uzyskał 250 kg (115-140) 287,3 pkt. Sincklaira.

Najlepszą zawodniczką całego turnieju została Weronika Zielińska z AZS-AWF Biała Podlaska. Startując w kategorii 81 kg, uzyskała w dwuboju 203 kg (88-115) 236,4 pkt. Sinclaira. Natomiast najlepszym zawodnikiem został Marcin Zwolak z ,,Znicz’’ Biłgoraj, który uzyskał w dwuboju 323 kg (150-183) 372,8 pkt. Sinclaira. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajął Rafał Siek.