Paczka na Wołyń

06-12-2019

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia Pani Marta Krzyżak - Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Lublinie zorganizowała na terenie Starostwa zbiórkę darów w ramach akcji charytatywnej „Paczka na Wołyń”.

Wszyscy, którzy chcieli pomóc w stworzeniu takiej paczki przynosili dary (żywność długoterminową, słodycze, zabawki, gry planszowe, książki, kosmetyki, środki czystości, nową odzież lub w bardzo dobrym stanie) do Punktu Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lublinie do 5 grudnia 2019 r.(czwartek) do godziny 13.00.

Zebrane dary wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi przekazał Mieszkańcom Wołynia Starosta Lubelski Zdzisław Antoń.