Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Ostatnie zgłoszenia siatkarzy

11-03-2014

Organizatorzy trzeciego Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego kończą przyjmowanie zgłoszeń drużyn, które chciałyby powalczyć o to trofeum. Zainteresowane zespoły mogą się zgłaszać jeszcze tylko przez kilka dni.

Swój udział w rywalizacji już zapowiedziały zaprzyjaźnione z Powiatem Lubelskim drużyny z Korca i Pustomyt na Ukrainie oraz kilka ekip krajowych. Pozostali mogą się zapisywać do najbliższego piątku 14 marca. 

Mogą to być reprezentacje samorządów, firm i instytucji, składające się maksymalnie z 10 zawodników. W drużynach samorządowych przynajmniej połowę zawodników muszą stanowić pracownicy jednostek samorządowych.

System rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych ekip i będzie ustalony do 27 marca. Dwa dni później rozpoczną się mecze eliminacyjne, a finały zaplanowano na 30 marca w Niemcach. 
Najlepsze drużyny mogą liczyć na puchary, a zawodnicy na pamiątkowe medale. Ponadto przewidziano puchary dla najlepszego zawodnika turnieju i najsympatyczniejszy zespół oraz najaktywniejszego kibica.
 
Organizatorzy nie tylko zapraszają drużyny siatkarskie do udziału w rywalizacji, ale również sponsorów do włączenia się w organizację zawodów. Mogą oni na przykład ufundować nagrody albo wesprzeć imprezę finansowo. W zamian mogą liczyć na reklamę na plakatach i podczas samej imprezy. 

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 528 66 06 albo znaleźć na stronie: www.powiat.lublin.pl

Zawody organizuje Starostwo Powiatowe w Lublinie, a patronat sportowy nad nimi objął jeden z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce - "Jastrzębski Węgiel".
 
Powrót