Odznaczenia państwowe zostały wręczone

30-04-2015

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż Wolności i Solidarności, Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę wręczyli minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki i wojewoda lubelski Wojciech Wilk. Uroczystość odbyła się w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Oprócz odznaczeń państwowych wręczono także odznaczenia resortowe: Medale Komisji Edukacji Narodowej, Odznaki Honorowe "Zasłużony dla Kultury Polskiej" oraz "Za Zasługi dla Budownictwa".

Złotym medalem została odznaczona m. in. Małgorzata Wrzołek , wieloletni Radca Prawny w Zespole Radców Prawnych Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz Koordynator Zespołu Radców Prawnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie.