Odznaczenia i podsumowania

05-01-2012

Podczas ostatniej sesji, która miała wyjątkowy charakter kilka osób zostało wyróżnionych medalami za zasługi dla obronności kraju. Starosta Lubelski Paweł Pikula podsumował działalność Powiatu Lubelskiego oraz przedstawił założenie nowego budżetu. Bardzo miłym akcentem był występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wojciechowa.

W uznaniu zasług położonych w dziedzinie rozwoju i umacniania obronności Rzeczypospolitej Polskiej, niżej wymienionym Minister Obrony Narodowej nadał:

SREBRNY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU

Panu Baranowskiemu Wojciechowi

Pani Hałas Barbarze

Pani Martyniak Genowefie

Pau Wójtowiczowi Jerzemu

BRĄZOWY MEDAL ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU

Panu Szacoń Grzegorzowi

Panu Niedźwiadkowi Zbigniewowi

Panu Kubeckiemu Stanisławowi

Panu Majcher Mariuszowi

Pani Flis Ewie

Pani Wójtowicz Agacie

Pani Wrona Stanisławie

Pani Zasada-Wrzesińskiej Agacie

Medale wręczyli Pan Paweł Pikula Starosta Lubelski oraz Pan ppłk Sławomir Kozak Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lublinie.

Rada Powiatu przyjęła jednogłośnie stanowisko w sprawie planowanej likwidacji Zakładu Energetycznego Kraśnik.