Obrady - Konwent Powiatów Województwa Lubelskiego

15-02-2011

W dniu dzisiejszym po raz kolejny obradował Konwent Powiatów Województwa Lubelskiego. Na spotkaniu omawiano kwestie dotyczące Planu Działania Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dla województwa lubelskiego przy udziale m.in. Pani Wojewody Genowefy Tokarskiej oraz Przewodniczącego Szpitali Powiatowych Województwa Lubelskiego Pana Piotra Krawca.

W dniu dzisiejszym po raz kolejny obradował Konwent Powiatów Województwa Lubelskiego. Na spotkaniu omawiano kwestie dotyczące Planu Działania Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dla województwa lubelskiego przy udziale m.in. Pani Wojewody Genowefy Tokarskiej oraz Przewodniczącego Szpitali Powiatowych Województwa Lubelskiego Pana Piotra Krawca .
Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele NFZ, Wydziału Zdowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego. Tematem spotkania był również wybór Przewodniczącego i prezydium Konwentu Powiatów Województwa Lubelskiego oraz wybór przedstawiciela Konwentu do Związku Powiatów Polskich.