Nowy termin debaty społecznej

25-10-2013

W środę 30 października o godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9 odbędzie się kolejna otwarta debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa.

Jest to kontynuacja cyklu debat prowadzonych na terenie całego województwa. Debata jest wpisana w ramy programu „Razem bezpieczniej”.

Program „Razem bezpieczniej” ma na celu ograniczenie skali zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Jednym z priorytetów jest budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa. Głównym tematem lubelskiej debaty będzie dbałość o poczucie bezpieczeństwa na terenie powiatu lubelskiego. Debata rozpocznie się w środę 30 października o godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9. Jej organizatorem będzie Komenda Miejska Policji w Lublinie przy współudziale Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.