Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Międzynarodowo pod siatką

22-02-2013

Organizatorzy tegorocznego Międzynarodowego Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Lubelskiego zapraszają drużyny do sportowej rywalizacji

a sponsorów do włączenia się w jego organizację. Zawody odbędą się w połowie marca w Niemcach pod Lublinem, ale zainteresowane zespoły mogą się zgłaszać tylko do końca lutego. W turnieju mogą wziąć udział reprezentacje samorządów, firm i instytucji, składające się maksymalnie z 9 zawodników. W drużynach samorządowych przynajmniej połowę zawodników muszą stanowić pracownicy jednostek samorządowych.

System rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych ekip i ma być ustalony do 12 marca. Trzy dni później rozpoczną się mecze eliminacyjne, a finały zaplanowano na 17 marca. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, a zawodnicy tych zespołów zostaną uhonorowani pamiątkowymi medalami. Oprócz klasyfikacji drużynowej organizatorzy nagrodzą pucharami najlepszego zawodnika turnieju i najsympatyczniejszy zespół.

Potencjalni sponsorzy mogą na przykład ufundować nagrody albo wesprzeć zawody finansowo. W zamian mogą liczyć na reklamę nie tylko na plakatach i podczas samej imprezy, ale również w gazecie „Panorama Powiatu” i współpracujących z samorządem powiatowym portalach internetowych. W zależności od udzielonego wsparcia organizatorzy oferują również bezpłatne stoisko podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych i możliwość nawiązania kontaktów zagranicznych. Podobnie jak podczas pierwszego turnieju, również w tym roku, zaproszenie do udziału w rywalizacji przyjęły zespoły z Ukrainy.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 528 66 06 albo znaleźć na stronie Turnieju

Opracował: Tomasz Banaszek, Wydział Organizacyjny

 

Powrót