Międzynarodowa piłka w Bychawie

01-02-2013

Z udziałem kilkunastu młodzieżowych drużyn z Polski i Ukrainy w Bychawie odbędzie się pierwszy Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zawody rozpoczną się w sobotę 2 lutego i potrwają dwa dni.

W rozgrywkach będą uczestniczyć zespoły złożone z gimnazjalistów, urodzonych w latach 1999 - 1999 oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z roczników 1996 - 1993. Udział w rywalizacji zadeklarowały nie tylko reprezentacje placówek z powiatu lubelskiego, ale także powiatów janowskiego i kraśnickiego oraz trzy ekipy z zaprzyjaźnionego Korca na Ukrainie. Polskę będą reprezentować uczniowie m.in. z Wilkołaza, Zakrzówka, Batorza, Niedrzwicy, Pszczelej Woli, Piotrowic i Bełżyce oraz gospodarze turnieju z Bychawy.

Każdy zespół może zgłosić co najmniej pięciu i nie więcej niż 10 zawodników, a rozgrywki będą się odbywać systemem "każdy z każdym".

Oprócz klasyfikacji drużynowej, organizatorzy wyłonią najlepszego strzelca i bramkarza oraz najbardziej wartościowego zawodnika turnieju.

Otwarte dla publiczności zawody rozpoczną się o 9.00 w hali Zespołu szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.

Więcej na www.ias24.eu