Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!

26-01-2012

To już ósmy raz szkoły, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, świetlice, domy kultury oraz grupy nieformalne mogą starać się o grant w wysokości do 6 000 zł na dożywianie dzieci, naukę prawidłowych nawyków żywieniowych i ekologicznych oraz ich wszechstronną edukację. Nabór wniosków w programie trwa od 16 stycznia do 27 lutego 2012 r.

Dzięki programowi „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” szansę na realizację mają 32 inicjatywy podejmowane przez lokalne organizacje w całej Polsce, które doskonale znają problem niedożywienia i wiedzą jak najskuteczniej można mu zaradzić.

Tylko w VII edycji Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” do dzieci trafiło ponad 100 000 posiłków, to blisko 10% posiłków, które wydawane są w ramach programu społecznego Podziel się Posiłkiem. Łącznie w siedmiu edycjach Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” wydano blisko 700 000 posiłków. Czekamy na kolejne organizacje, które będą napełniać talerzyki.

Wnioskodawcy składający wniosek w Programie Grantowym Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” mają również możliwość złożenia dodatkowego wniosku na kampanię promującą prawidłowe odżywianie i zdrowy styl życia w społeczności lokalnej. Na kampanię „Podziel się Posiłkiem. Podziel się Zdrowiem”, organizacja może otrzymać wsparcie w wysokości do 1 500 zł.

Nowością VII edycji „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” jest to, iż projekty mogą być realizowane przez 5,5 miesiąca do 14 maja do 31 października 2012 r., a dofinansowanie może wynieść do 6 000 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, regulamin, opisy realizowanych projektów oraz elektroniczny wniosek znajdują się na stronie www.podzielsieposilkiem.pl.

Zachęcamy także do wsparcia Programu Podziel się Posiłkiem na stronie: www.facebook.com/podzielsieposilkiem

Program Grantowy Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” jest częścią programu społecznego Podziel się Posiłkiem, realizowanego od 2003 roku. Organizatorami są firma Danone i Fundacja Polsat, a Partnerem Strategicznym Banki Żywności. Do tej pory w jego ramach do dzieci trafiło PONAD 10 MILIONÓW POSIŁKÓW.


Dodatkowych informacji udziela:

Renata Aderek- Zielińska

Koordynator Programu Grantowego Danone

„Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”

Tel. 0 503 110 220, proszę telefonować w godzinach od 9 do 17.

E–mail: kontakt@podzielsieposilkiem.pl

Powrót