Marta Krzyżak - Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Lubelskim Liderem Bezpieczeństwa!

20-08-2020

W dniu 20 sierpnia 2020 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się gala finałowa konkursu "Lubelski Lider Bezpieczeństwa 2019"

Podczas gali wręczone zostały nagrody dla osób i instytucji wyróżniających się w działaniach na rzecz bezpieczeństwa publicznego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął: Marszałek Województwa Lubelskiego - Pan Jarosław Stawiarski oraz Prezydent Miasta Lublin - Pan Krzysztof Żuk.

W uroczystej gali finałowej uczestniczyli:  Pan ANDRZEJ CHRZĄSTOWSKI - WICESTAROSTA LUBELSKI, Pani MARTA KRZYŻAK - NACZELNIK Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE, Pan JACEK FIGARSKI - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie, Pani ANETA HAŁABIS - PRZEWODNICZĄCY Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności, Pani Marzena Skoczylas - inspektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Nagrodę w konkursie "Lubelski Lider Bezpieczeństwa 2019" w kategorii "OSOBOWOŚĆ" przyznano Pani MARCIE KRZYŻAK - NACZELNIKOWI Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Na zdjęciu znajduje się Pani Naczelnik Marta Krzyżak udzielająca wywiadu
Na zdjęciu widoczna jest sala, w której odbyła się gala oraz prowadzący
Na zdjęciu znajdują się uczestnicy Gali Lubelski Lider Bezpieczeństwa
Na zdjęciu znajduje się P. Marta Krzyżak odbierająca nagrodę