Aktualności

Zdjęcie Artykułu

KUPUJ ŚWIADOMIE - WYBIERAJ POLSKI PRODUKT

28-04-2020

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa prowadzi kampanię informacyjną ,,Kupuj świadomie - Produkt Polski", której celem jest zwiększanie wiedzy Polaków na temat świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w tak trudnym dla gospodarki czasie, jakim jest epidemia koronawirusa.

Wiadomo, że pandemia wirusa SARS-COV-2 odciśnie ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w Polsce i na świecie. Dlatego bardzo istotne jest, by polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie podejmowanych codziennie decyzji zakupowych dla funkcjonowania gospodarki i wspierania krajowego rolnictwa. Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i dla bliskich, przychody i zysky firm działajacych w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w prowadzoną kampanię KUPUJ ŚWIADOMIE - WYBIERAJ POLSKI PRODUKT. Zwracamy się również do Państwa z prośbą o rozpowszechnianie kampanii. W tym trudnym czasie bądźmy solidarni z naszymi rolnikami i przedsiębiorcami, wspierając krajową gospodarkę i łącząc się we wspólnych działaniach.

Powrót