Konkurs - Najładniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego 2014

18-07-2014

Starosta Lubelski po raz kolejny ogłasza konkurs o tytuł „Najładniejszej Posesji Powiatu Lubelskiego” w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) oraz zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna.

Celem konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Powiatu Lubelskiego, zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku mieszkańcom oraz propagowanie działań proekologicznych. Komisja konkursowa wybierze trzy najładniejsze posesje, a ich właściciele otrzymają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe statuetki w dniu 31 sierpnia podczas obchodów Dożynek Powiatowych.

Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy właściwym do miejsca zamieszkania.

Załączniki: