Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Konkurs na Wójta roku rozstrzygnięty!

22-02-2012

W miniony weekend w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Wójt roku 2011". Plebiscyt organizowany po raz jedenasty przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 Telewizji Polskiej S.A. honorowym patronatem objęli Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W tegorocznej edycji wśród dziesięciu finalistów znalazł się, jako jedyny reprezentant z terenu Województwa Lubelskiego, Wójt Gminy Strzyżewice - Jan Andrzej Dąbrowski.

Wójtem roku 2011 został wybrany Marcin Gaweł z gminy Pałecznica w Województwie Małopolskim.

Jan Andrzej Dąbrowski otrzymał wyróżnienie w konkursie Eko Wójt roku 2011 od Fundacji Społecznej Edukacji Ekologicznej za działania na rzecz edukacji ekologicznej oraz nagrodę od Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich za wzorową współpracę z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Krasnymstawie.

Gratulujemy panu Wójtowi znalezienia się w gronie dziesięciu najlepszych wójtów w Polsce i życzymy dalszych sukcesów w zarządzaniu Gminą Strzyżewice.

fot: W imieniu Prezydenta RP gratulacje laureatom złożył sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz.
Powrót