Kiermasz Świąteczny 2019

20-12-2019

19 grudnia w Starostwie Powiatowym w Lublinie odbył się tradycyjny kiermasz świąteczny, na którym swoje rękodzieło artystyczne zaprezentowały Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze w Bystrzycy i Załuczu oraz Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie.

Kiermasz był wyjątkową okazją do zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lubelski.

Na kiermaszu można było znaleźć ozdoby choinkowe, unikatowe bombki, drewniane skrzynki zdobione techniką decoupage, stroiki bożonarodzeniowe oraz niepowtarzalne kartki świąteczne. Twórcy zaprezentowali piękne anioły, ceramikę oraz mnóstwo ozdób, które wspaniale mogą zdobić nasze stoły świąteczne czy choinkę.

Prace cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.