Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Karnawałowy zawrót głowy

29-01-2013

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie mają nie tylko zdolności techniczne, ale również dusze artystyczne.

W niedzielę 27 stycznia w Bychawskim Centrum Kultury wzięli udział w imprezie pod hasłem "Karnawałowy zawrót głowy", na którą złożyły się pokazy fryzur, mody i tańca. Głównymi bohaterkami spotkania były uczennice, powstałej w tym roku szkolnym, pierwszej klasy o profilu technik usług fryzjerskich.
W wypełnionej po brzegi sali BCK dziewczęta zaprezentowały fryzury "miejski szyk", koktajlowe i okolicznościowe, a także suknie ślubne z kolekcji państwa Walczaków. W zgodnej opinii obserwatorów, uczennice dumnie kroczące w świetle reflektorów, robiły wręcz piorunujące wrażenie. Dwie przyszłe fryzjerski wykazywały się swoimi umiejętnościami w zmaganiach "lokówka kontra prostownica", a publiczność wzięła udział w quizie na temat fryzjerstwa. Widzowie podziwiali też tancerzy. Szkolny zespół taneczny zaprezentował cha chę, walc wiedeński i angielski. Prawdziwe show przygotowała męska część młodzieży z bychawskiej placówki. Uczniowie, kształcący się w zawodzie technik informatyk, technik mechanik oraz technik pojazdów samochodowych zrobili furorę brawurowo, w specjalnych fryzurach, wykonując "Gangnam Style".
 
Niedzielny pokaz, dedykowany sponsorom, którzy wsparli utworzenie pracowni fryzjerskiej, przygotowały Joanna Mendykowska, Urszula Wilkołazka i Katarzyna Maciejczyk oraz pozostali nauczyciele popularnego "Hubala".
Źródło: www.ias24.eu oraz ZSZ Nr 1 w Bychawie
Zdjęcia: ZSZ Nr 1 w Bychawie
Powrót