Jasełka w SOSW w Bystrzycy

18-12-2014

Świąteczny nastrój zapanował w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bystrzycy. W środę 17 grudnia w placówce odbyły się jasełka pt. „Betlejem to my sami”.

Sztuka zaprezentowana przez uczniów bardzo podobała się całej społeczności szkolnej, zaproszonym  gościom oraz rodzicom wychowanków. Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po zakończonym spektaklu głos zabrała pani dyrektor Bożena Filipek, która podziękowała wykonawcom oraz złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyli  się również zaproszeni goście- Starosta Lubelski Pan Paweł Pikula oraz ksiądz Stanisław Kryszczuk, wizytator proboszcz parafii Jawidz. Następnie wszyscy obecni zasiedli do świątecznego stołu. Były życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólne kolędowanie.