Aktualności

Zdjęcie Artykułu

IV Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Piłce Siatkowej za nami

19-04-2015

W sobotę 18 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Wojciechowie odbyła się IV edycja Międzynarodowego Turnieju Przyjaźni Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego. W rozgrywkach udział wzięły 2 drużyny ukraińskie z rejonów Pustomyty i Korzec oraz 4 polskie ekipy: Powiat Lubelski, Traktor Volley, Wyjadacze z Bychawy oraz KS Strażak Wojciechów.

W rywalizacji grupowej najlepsze okazały się drużyny ukraińskie. Powiat Lubelski i Wyjadacze z Bychawy odpadły mimo zaciętej walki. W półfinałach ponownie reprezentanci Ukrainy nie dali szans drużynom polskim. KS Strażak Wojciechów zajął IV miejsce, drużyna reprezentująca Krzczonów – Traktor Volley natomiast uplasowawała się na III miejscu. W finale zmierzyły się drużyny z rejonów Pustomyty i Korca, przy czym najlepszym zespołem okazała się ekipa reprezentująca Korzec.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za zaciętą walkę, kibicom oraz firmom i instytucjom, które wsparły organizację turnieju: firmie Dalimex, Agit, STRABAG, KPRD Lublin, Perła, Agencji Reklamowej VIP, PPTHU "ROLBUD", OSM Bychawa oraz Województwu Lubelskiemu.  

Powrót