Informacja od Starosty Lubelskiego dla Mieszkańców Powiatu Lubelskiego z dnia 15.05.2020 r.

15-05-2020

Informacja od Starosty Lubelskiego - Zdzisława Antonia dla Mieszkańców Powiatu Lubelskiego z dnia 15.05.2020 r. o możliwości obsługi interesantów na terenie Urzędu.

Informacja dla Mieszkańców Powiatu Lubelskiego

W związku ze złagodzeniem ograniczeń w bezpośredniej obsłudze klientów Starostwa Powiatowego w Lublinie, spowodowanych ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, związanego z rozpowszechnianiem się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że od dnia 18 maja 2020 r. Interesanci, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym  z pracownikami Starostwa Powiatowego w Lublinie, będą przyjmowani indywidualnie w poniższych godzinach:

Poniedziałek,  Środa,  Czwartek,  Piątek   730 - 1530
Wtorek  700 - 1700

w wyznaczonych miejscach dostosowanych do ich obsługi, bez możliwości wejścia na pozostały teren Urzędu.

Zdzisław Antoń
Starosta Lubelski