III Powiatowe Biegi Uliczne - BIEGAJ Z NAMI 2013

11-09-2013

III Powiatowe Biegi Uliczne na trasie Osmolice – Marianka odbędą się 6 października 2013r.

Trasa uliczna Osmolice (Gmina Strzyżewice) – Marianka (Gmina Niedrzwica Duża).

Miejscem rozpoczęcia biegów jest skrzyżowanie dróg powiatowych przy Zakładzie Przetwórstwa Owoców i Warzyw OSMOFROST Sp. z o. o. w Osmolicach.

Zgłoszenia sztafet szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (załącznik nr 1) oraz sztafet reprezentujących gminy Powiatu Lubelskiego (załącznik nr 2) Burmistrz/Wójt winien przesłać do Starostwa Powiatowego w Lublinie pod numer faksu (81) 52 86 601 do dnia 30 września 2013 r. (poniedziałek) do godz. 12.00.

Listę imienną zawodników sztafet szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych III POWIATOWYCH BIEGÓW ULICZNYCH „BIEGAJ Z NAMI” (załącznik nr 3) dostarcza opiekun w dniu zawodów przy rejestracji sztafet. Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie.

Zgłoszenia do biegu głównego będą przyjmowane w dniu zawodów przed biegami sztafetowymi od godz. 13.30 do godz. 14.30. Lista zgłoszenia do biegu głównego (załącznik nr 4).

Załączniki: