Aktualności

Zdjęcie Artykułu

II Powiatowe Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne - Zapraszamy!

30-05-2017

Powiat Lubelski wraz z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym organizuje II Powiatowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne, które odbędą się 11 czerwca br. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli. Celem Igrzysk jest popularyzacja sportu i rekreacji w środowisku wiejskim, promocja aktywności fizycznej w czasie wolnym, aktywizacja samorządów gminnych do działań na rzecz aktywności fizycznej mieszkańców, a także wyłonienie najlepiej usportowionych gmin Powiatu Lubelskiego.

W Igrzyskach prawo startu mają przedstawiciele gmin Powiatu Lubelskiego oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lublinie. W programie zawodów przewidziane są konkurencje lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, w tym biegi i skok w dal. W trakcie Igrzysk przeprowadzone zostaną mecze piłki nożnej i siatkówki mężczyzn, sztafeta szwedzka dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz triobasket dla dziewcząt i chłopców w wieku 14-16 lat. Wśród konkurencji rekreacyjnych znalazły się wyścig na skrzynkach, podnoszenie 17-kilogramowego odważnika.  Ostatnią konkurencją będzie przeciąganie liny.
Miejsce: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli, Pszczela Wola 9, 23-107 Strzyżewice, tel. 81 562 80 76
Termin: 11.06.2017 r.
Godzina: 10.00 
 

Pliki do pobrania:

Regulamin Igrzysk

Zał. 1 Karta zgłoszenia

Zał. 2 Zgoda rodziców

Powrót