Aktualności

Zdjęcie Artykułu

II Mistrzostwa w Piłce Siatkowej - zgłoszenia

23-02-2016

Powiat Lubelski oraz Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w II Mistrzostwach w Piłce Siatkowej drużyn amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego, które odbędą się w marcu i kwietniu bieżącego roku.

Swoich sił pod siatką mogą spróbować wszystkie zespoły, których zawodnicy mają ukończone 20 rok życia a miejscem zamieszkania bądź funkcjonowania jest Powiat Lubelski. Mogą to być reprezentacje instytucji, firm czy samorządów albo tzw. "dzikie drużyny". W zależności od liczby zgłoszonych ekip planowane jest rozegranie kwalifikacji (13.03.2016 r.), z których najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego zaplanowanego na początek kwietnia (3.04.2016 r.). Mecze będą się odbywać w obiektach sportowych na terenie powiatu lubelskiego. Szczegółowy harmonogram i miejsca rozgrywek zostaną podane do dnia 8 marca 2016 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie udziału w Mistrzostwach do dnia 3 marca 2016. Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Tomasz Banaszek, pracownik Starostwa Powiatowego w Lublinie. Więcej informacji oraz dostęp do dokumentów potrzebnych do zgłoszenia znajdą Państwo w zakładce: II Mistrzostwa w Piłce Siatkowej.

Powrót