Eliminacje Mistrzostw Piłki Siatkowej rozstrzygnięte!

14-03-2017

Aktywny tryb życia to co raz częściej sposób na spędzanie wolnego czasu, a jednocześnie dbanie o własne zdrowie. Uprawianie sportu pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie.

Powiat Lubelski, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy osób chcących aktywnie spędzać wolny czas, co roku organizuje różnego rodzaju imprezy sportowe. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już na początku marca organizujemy kolejne Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego.

Jest to impreza skierowana do mieszkańców naszego Powiatu. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłoszenia i spróbowania swoich sił pod siatką. Warunkiem udziału, jak zaznaczamy w Regulaminie, jest ukończony 20 rok życia oraz zamieszkanie, funkcjonowanie firmy/instytucji/samorządu na terenie Powiatu Lubelskiego. Koszt wpisowego to symboliczna kwota 100 złotych od drużyny.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 6 marca do godziny 15:30. W zależności od ilości zgłoszeń planujemy rozegrać Turnieje kwalifikacyjne w dniu 12 marca, z których po dwie najlepsze ekipy awansują do Turnieju półfinałowego zaplanowanego na 26 marca. Rozgrywki zaplanowano w obiektach sportowych na terenie powiatu. Szczegółowy harmonogram zmagań ogłosimy w późniejszym terminie.

Szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdziecie Państwo w Regulaminie zamieszczonym poniżej. W sprawach organizacyjnych szczegółowych informacji udzieli Państwu Aneta Cygan i Izabela Gołoś, Tel. 81 528 66 06, email: i.zemszal@powiat.lublin.pl

Liczymy, że impreza spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie okazją sprawdzenia się przy siatce ;)

MECZE W DNIU 12 MARCA 2017 R. ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYM PODZIALE NA
HALE SPORTOWE:

BYCHAWA ul. Piłsudskiego 81  - Zespół Szkół im. Ks. A Kwiatkowskiego

1. FC Kosarzew (Krzczonów)
  2. Granit Bychawa
  3. Volley Banda (Zakrzew)
  4. „Wysoczanka” Wysokie
  5. Blue Brothers Bychawa

NIEMCE ul. Różana 8  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

1. Powiat Lubelski
  2. OSP Krasienin ( Niemce)
  3. Bomba Dzida (Garbów)