Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Dzień Otwartych Drzwi w Lubelskim Urzędzie Wójewódzkim w Lublinie z okazji jubileuszu 100-lecia Urzędu

14-02-2020

Impreza odbędzie się 15 lutego 2020 r. w siedzibie Urzędu w Lublinie w godzinach 10:00–13:00.

Serdecznie zapraszam Państwa wraz z Rodzinami na Dzień Otwartych Drzwiz okazji jubileuszu stulecia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Impreza odbędzie się 15 lutego 2020 r. w siedzibie Urzędu w Lublinie w godzinach 10:00–13:00.
 
W programie imprezy zaplanowano: zwiedzanie Urzędu z przewodnikiem, gabinet zagadek, wystawę ”Od dokumentu papierowego do e-urzędu”,ekspozycje przygotowane przez wybrane wydziały, a także inne atrakcje i upominki. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach LEGO z elementami robotyki.
 
Świętowanie 100. rocznicy funkcjonowania Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie jest doskonałą okazją do zapoznania sięz etapami rozwoju administracji na przestrzeni ostatniego stulecia, a także z bogatą historią Urzędu. Zachęcam Państwa do aktywnego udziału w obchodach setnej rocznicy działalności Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.
 
Wojewoda Lubelski
/-/
Lech Sprawka
/podpisano elektronicznie/
 
Plakat - Dzień Otwartych Drzwi w Lubelskim Urzędzie Wójewódzkim w Lublinie z okazji jubileuszu 100-lecia Urzędu
Zaproszenie Pracowników jednostek samorządu terytorialnego województwa lubelskiego na Dzień Otwartych Drzwi z okazji jubileuszu stulecia powstania Lubelskiego Urzędu Lubelskiego w Lublini [pdf, 93.2 KB]
 
Powrót