Dla Mieszkańców

Zdjęcie Artykułu

Spotkanie informacyjne w LGD Kraina wokół Lublina

17-02-2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 lutego 2016 roku (poniedziałek) o godzinie 13.00 w siedzibie LGD „Kraina wokół Lublina" (ul. Narutowicza 37/5, Lublin) odbędzie się spotkanie skierowane do osób zainteresowanych współpracą w ramach wprowadzenia na rynek produktów rolnych (w tym produktów przetworzonych, ekologicznych i tradycyjnych), wyrobów rękodzielniczych i rzemiosła.

Celem spotkania będzie ustalenie zasad współpracy m.in. propozycja powołania stowarzyszania, określenie kierunków działalności, stworzenie sieci sprzedaży wytwarzanych produktów (np. sklep internetowy).

Zapraszamy także osoby działające w branży turystycznej i agroturystycznej. Podczas spotkania przedstawiona zostanie propozycja w ramach współpracy centrów turystyczno-rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej – Rajska Kraina sp. z o.o.

Spotkanie organizowane jest z inicjatywy producentów produktów rolnych z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina”.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenia do 23.02.2016 (wtorek) pod numerem telefonu 81 532 30 65 lub email: k.salagierski@krainawokollublina.pl.

Powrót