Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Czwarte Forum Kobiet Powiatu Lubelskiego

20-02-2018

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu Forum Kobiet Powiatu Lubelskiego, organizowane przez Lokalną Grupę Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego "Kraina wokół Lublina", które odbędzie się 4 marca w Piotrowicach w gminie Strzyżewice.

Tegoroczne forum otworzy prelekcja kierownik biura LGD Małgorzaty Olechowskiej na temat warsztatów i szkoleń oraz innych form wsparcia inicjatyw lokalnych. Panie będą mogły także skorzystać z porad doradcy etykiety biznesu i savoir-vivre'u Karoliny Grochowicz-Stec, która będzie mówić o tym jak „Damą być”, czyli o etykiecie stołowej, a także posłuchać wskazówek wizażystki Elizy Potockiej o poszukiwaniu siebie i własnego stylu podczas prelekcji „Moda przemija, styl pozostaje”. O dobry humor zadba kabaret FiFa RaFa.
 
Forum będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu „Wiosenna aranżacja stołu”, do którego zgłoszenia biuro LGD będzie przyjmować do końca lutego. Osoby biorące udział w rywalizacji będą mieć do dyspozycji stoły o wymiarach 90 x 90 cm i zapewnione we własnym zakresie obrusy, dekoracje i zastawę. Jury będzie oceniać dobór i ułożenie zastawy, pomysłowość, oryginalność i zastosowanie elementów dekoracyjnych zgodnych z tematem konkursu, a także estetykę stołu i wykorzystanie własnoręcznie wykonanych ozdób.

Czwarte Forum Kobiet Powiatu Lubelskiego rozpocznie się 4 marca o 14.00 w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.krainawokollublina.pl. Zgłoszenia chętnych są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 81 532 30 65 i za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: biuro@krainawokollublina.pl.
Powrót